Матеріально-технічне забезпечення

Заклад нараховує 13 навчальних  приміщення, учні школи І ступеня працюють у 5-ти кабінетах, а учні школи ІІ-ІІІ ступенів працюють за кабінетною системою:

– 2 кабінети української мови та літератури;

– 1 кабінети  світової літератури;

– 1 кабінети математики;

– 2 кабінетів іноземної мови;

– 1 кабінет історії та правознавства;

– 1 кабінет біології та хімії;

– 1 кабінети фізики та математики ;

– 1 кабінети інформатики;

– 1 кабінет музики та образотворчого мистецтва ;

– 1 спортивних зали;

– 1 кабінет Захисту України;

– комбінована навчальна майстерня з обробки металу і деревини;

– майстерня для обслуговуючих видів праці.

Навчальний заклад має актову залу, бібліотеку, книгосховище, методичний кабінет, медичний кабінет, кабінети заступників директора, кабінет технічного персоналу,  роздягальня для учнів фізичної культури, шкільний стадіон, шкільну їдальню.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення. Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України.