Урочисте закриття табору відпочинку з денним перебуванням « Барвінок» Удобненського ЗЗСОІ-ІІІ ступенів

Дата: 23.06.2021 18:33

(Щоб переглянути відео, натисніть на зображення)

????????????????????????Ось і відбулося урочисте закриття табору відпочинку з денним перебуванням « Барвінок» Удобненського ЗЗСОІ-ІІІ ступенів. ????????????????????Адміністрація закладу спільно зі своєю професійною та досвідченою командою організували неймовірно насичену, змістовну та дуже цікаву програму відпочинку.????????????????????? Свято прощання з табором відпочинку " Барвінок" було яскравим, веселим і водночас трішки сумним, адже завжди не хочеться прощатися з чимось насправді хорошим. Діти задоволені відпочинком та оздоровленням. Щасливі, сповнені сил та незабутніх вражень, вони будуть довго пам'ятати про все цікаве, що відбувалося у таборі.????????????????????? Висловлюємо щирі слова подяки від учнівського, батьківського та педагогічного колективів Зінченко Марині Анатоліївні - депутату Одеської облради , голові Маяківської ОТГ Дяченку В. Ю. , начальнику Управління освіти, молоді спорту культури і туризму Маяківської сільської ради Лазаренко Ю. Л. , та всім іншим за сприяння й допомогу щодо оздоровлення учнів Удобненського ЗЗСО влітку 2021 року?????????????????????