для людей з порушеннями зору
Удобненський заклад
загальної середньої освіти I-III ступенів
Управління освіти Маяківської сільської ради

Шкільні новини

Організація дистанційного навчання

Під час карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів освітній процес  у закладі освіти  відбувається у дистанційному форматі.

За рішенням педагогічної ради дистанційне навчання відбувається використанням :

• Zoom,  Viber – платформи  для  проведення  онлайн занять.

Усі матеріали, завдання до уроків, посилання на онлайн уроки будуть розміщені  учителями в Viber  відповідного класу та згідно з розкладом уроків.

Також пропонуємо використовувати платформу для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів – Всеукраїнська школа онлайн

Дистанційне навчання  організовується відповідно:

– Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженне наказом Міністерства освіти і науки України 08 вересня 2020 року № 1115 ;

– листа Міністерства освіти і науки України від 02.11.2020 № 1/9-609  “Щодо організації дистанційного навчання”