День народження генія Т.Г.Шевченка

Дата: 09.03.2022 09:38

(Щоб переглянути відео, натисність на злбраження)

???????? Українці, справжні патріоти????????, незалежно від віку, статі та професії, учні 7-А класу вітають всіх???? з Днем народження генія української нації, ???????????????? Українці, справжні патріоти????????, незалежно від віку, статі та професії, учні 7-А класу вітають всіх???? з Днем народження генія української нації, ????????Т.Г. Шевченка! В цей???? складний для кожного з нас час бажаємо ????віри, миру?? та перемоги: ????????,,Борітеся - поборете, вам ???? Бог помагає.."????????! В цей???? складний для кожного з нас час бажаємо ????віри, миру?? та перемоги: ????????,,Борітеся - поборете, вам ???? Бог помагає.."????????