20 лютого в рамках атестації вчитель початкових класів Шайтан Тетяна Андріївна провела відкритий урок з української мови на тему «Масляна завітала. Закріплення і застосування знань про дієслово».

Дата: 20.02.2023 10:26

Урок проведено на високому методичному рівні. Найголовніше, на мою думку, те, що учні показали вміння та навички щодо вживання дієслів . А успіх залежав від підготовки та попередньої системної і кропіткої роботи вчителя й учнів.

Цей урок був не просто вдалий, а надзвичайно цікавий та захоплюючий . Ті 40 хвилин пролетіли за мить. Жодна дитина не мала часу на інші справи, всі учні були задіяні та активні. Хотілося б , щоб таких уроків в школі було якомога більше.