Наказом Управління освіти,молоді, спорту, культури і туризму Маяківської сільської ради підведено підсумки II етапу конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Дата: 17.11.2023 10:26

Серед переможців визначені учні нашого ліцею:

Дипломом І ступеня нагороджена Лисенко Злата, учениця 8 класу, вчитель Гарама Лариса Семенівна.

Дипломом ІI ступеня нагороджена Апчел Алевтина, учениця 11 класу, вчитель Гарама Лариса Семенівна.

Дипломом III ступеня нагороджена Білорукова Марія, учениця 9 класу, вчитель Мокан Лариса Іванівна.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджена Журавель Анастасія, учениця 3 класу, вчитель Кравченко Анастасія Вікторівна.

Вітаємо наших учнів! Дякуємо педагогам за навчання та виховання в учнів почуття гордості за свій український народ, його духовні цінності!