Міжнародний день безпечного Інтернету

Дата: 10.02.2023 10:52

(Щоб переглянути відео, натисніть на зображення)

Міжнародний день безпечного Інтернету 👩‍💻

Щорічно у другий вівторок лютого відзначається День безпеки в Інтернеті 🖥

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це буде вже 20 День безпечного Інтернету.

Головною метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій 📱 для дітей та молоді⌨️ Щороку до Дня безпечного Інтернету в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.

Відомо, що день безпечного Інтернету 💻 (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE у 2004 році за підтримки Європейської комісії для просування безпечного і позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Цей день проводиться щорічно з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів 👩‍💻 Водночас це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Учні Удобненського ліцею кожного року приймають участь у заходах до Дня безпечного Інтернету: повторюють правила безпеки в Інтернеті; розгадують вікторини, кросворди, ребуси; грають у навчальні ігри, інтерактивні вправи.