Випускникам 4-го Б класу

Дата: 31.05.2022 11:05

(Щоб переглянути відео, натисніть на зображення)

??Любі мої діти! Не маленькі , але ще й не дорослі. Ловлю себе на думці , як не хочеться з вами розлучатися . Ми не встигли натішитися один одним , адже багато часу провели поза класом , поза школою. Проте навіть через монітор ноутбука я відчувала ваші щирі дитячі погляди .

Я бажаю вам мирного неба , щоб кожна ранкова зустріч у школі розпочиналася із приємних сюрпризів , із креативних цікавинок , так , як у нас ))) Ви ж мої , найкращі дітки, збирайте знання та діліться ними з оточенням ! Не бійтесь помилятись ! Діти , вірте в свої сили ! Нехай щастить у всьому !??

????????Шановні батьки, дякую вам за допомогу і підтримку! Початкова школа - це не лише вчитель-діти. Далеко ні! Це спільна важка праця вчителів, дітей, батьків та адміністрації!

Бажаю всім мирного неба та здоров'я. Ви-НАЙКРАЩІ!!! ????????????