Міжнародний день безневинних дітей

Дата: 04.06.2023 12:29

Фото без опису

🌐Міжнародний день безневинних дітей👫🕯️ — жертв агресії відзначається у світі щорічно 4 червня, відповідно до постанови Генеральної асамблеї ООН від 19 серпня 1982 року.

Другий рік 4 червня, ми вшановуємо пам‘ять про безневинно убієнних українських дітей, які загинули в Україні. Ми хочемо усьому світу нагадати про потворне обличчя терористичної російської держави, яка кожного дня вбиває дітей!

Хвиля небачених по аморальності терористичних атак в Україні, що калічить і забирає життя невинних дітей, визначає новий вимір загрози для всього людства.

Ми закликаємо світову громадськість до ще більш активних, наполегливих дій, аби приборкати російський тероризм і захистити дітей від страхіть війни. Ми закликаємо увесь світ:

— Єднаймося! 🤝

— Разом - ми сила! 💪

Дякуємо за підтримку та допомогу усім дружнім країнам, нашим Героям-захисникам та Збройним Силам України! Допомагаємо і

наближаємо нашу Перемогу!💙💛