Дата: 01.11.2023 14:08

✅В Удобненському ліцеї Маяківської сільської ради відбулося відкриття КЛАСУ БЕЗПЕКИ🎉🧑‍🚒👮🧑‍⚕️🚧🚨🛟🚦🚒🚑

На сьогодні такі тематичні класи мають вкрай важливе значення, адже наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід діяти в екстремальних умовах.

Начальник відділу запобігання НС та провідний інспектор відділу запобігання НС по Біляївській ТГ ОРУ ГУ ДСНС УКРАЇНИ Микола Ференц та Євген Кононенко провели перший у цьому класі УРОК БЕЗПЕКИ 💯👍🫶, на якому розглянули різні випадки з життя, в яких можуть опинитися діти, розповіли про алгоритм дій у таких ситуаціях.

А на завершення зустрічі роздали дітям буклети про правила поведінки при різноманітних загрозах їхньому життю та здоров’ю та подарували в клас безпеки методичні рекомендації для вчителів та цікаві ігри для учнів.

Безпека – понад усе!💯🤗

💐🫶Дякуємо депутату Одеської обласної ради Марині Анатоліївні Зінченко, голові Маяківської сільської ради Віктору Юрійовичу Дяченко, депутатському корпусу Маяківської сільської ради та всім хто долучився до створення класу безпеки!!!💯😉🌷