закриття літнього табору « Барвінок»

Дата: 23.06.2023 19:10

(Щоб переглянути відео, натисніть на зображення)

🇺🇦💙💛 Сьогодні відбулося урочисте закриття літнього табору « Барвінок» 🏵️ в Удобненському ліцеї 🪄✨🏫!!! Ці дні були просто неймовірними🫶😀🍀!!! Адже були сповнені дитячим сміхом👫!!! І цим ми завдячуємо нашим захисникам💪, нашим героям💙💛, зустрічі з якими ми чекаємо з нетерпінням🫶❤️!!! Дякуємо ВАМ🌿!!!Свято прощання з табором " Барвінок"🏵️ було яскравим🎆, веселим 😀і водночас трішки сумним😌, адже завжди не хочеться прощатися з чимось насправді хорошим👪❤️. Діти задоволені відпочинком. Сповнені сил та незабутніх вражень,✨🔥 вони будуть довго пам'ятати про все цікаве, що відбувалося у таборі🧑‍🔬🏞️💧🌠🍲🚓🧳⚽🪄🎹🎭🔬. Хочемо висловити щирі слова подяки від учнівського, батьківського та педагогічного колективів Зінченко Марині Анатоліївні - депутату Одеської облради , голові Маяківської ТГ Дяченку В. Ю. , начальнику Управління освіти, молоді спорту культури і туризму Маяківської сільської ради Лазаренко Ю. Л. , та всім іншим за сприяння й допомогу щодо оздоровлення учнів Удобненського ліцею в 2023 році.

До нових зустрічей 💙💛🇺🇦!!!