Протягом місяця жовтня, з 1 по 31,крокував традиційний Місячник шкільних бібліотек :"Вірю в майбутнє твоє, Україно".У рамках місячника в Удобненському ліцеї, діти та вчителі теж були його учасниками.

Дата: 31.10.2023 22:41

Першокласники подорожували читацьким, казковим містом під назвою "Бібліотека".Зустрілися з казковими героями, та випробували себе в акторській майстерності.

Учнями бібліотечного активу, перевірялися підручники.

На перервах, початківці грали у командні рухливі ігри для оздоровлення та кругозору. З цікавістю виконували вправи та завдання на зміцнення ментального здоров'я.

А вчителі ліцею, завітали до бібліотечної світлиці на традиційні вечорниці де чекала на них віртуальна подорож у казкове дитинство. Всі молодці! Дякую за активну участь. Миру нам, міцного здоров'я та добрих сердець!