Шкільні заходи

Чорнобиль_35

#Чорнобиль_35# За днями дні, мина повільно рік, За днями дні - і другого немає. Нехай же лихо наше проминає І в світі не повториться повік. Хай стане мир міцнішим у стократ, Хай над землею чисте небо буде. Чорнобиль - попередження, набат... Його уроків людство не забуде!

11:21 08.06.2021

"Сприйняття трагедії Чорнобиля молодим поколінням"

Учениця нашого закладу Апчел Алевтина під керівництвом вчителя історії Цуцуян І. А., взяла участь у науково-практичній конференції здобувачів освіти Маяківської територіальної громади "Чорнобиль... 35 років потому". Вивчила та розкрила тему : "Сприйняття трагедії Чорнобиля молодим поколінням". Чорнобиль – це вже історія України, тому дітей треба навчати вболівати за минуле своєї держави, сприймати її такою, яка вона є, до того ж формувати загально розвинену людину, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу. Дякуємо всім, хто був причетний до організації та проведення конференції - надихав, допомагав, готував, виступав!

11:01 08.06.2021